Your browser does not support JavaScript!


FORD TRANSIT COURIER

courier

Ford Transit Courier jest jednym z najlepszych aut w swojej klasie samochodów dostawczych. Niewielkich rozmiarów Courier jest niezawodny i bardzo ekonomiczny, dzięki czemu wielu klientów zaufało temu modelowi. Pomimo swoich niewielkich gabarytów, Courier zapewnia aż 2.3m3 objętości przestrzeni ładunkowej – jest to aż o 10% więcej niż w innych pojazdach tego typu.

interior Ford Transit Courier podobnie jak i pozostałe modele Transita występuje w dwóch odmianach – Transit oraz Tourneo Courier. Oba mają zupełnie inne zastosowanie, Transit – przeznaczony do przewożenia towarów, Tourneo – do przewożenia osób. Oba modele zostały wyposażone w najnowsze rozwiązania technologiczne Forda zwiększające bezpieczeństwo oraz komfort podróżowania.

Podczas projektowania nowego Forda Transita Courier inżynierowie zwrócili szczególną uwagę na ekonomiczność oraz ekologię. Dzięki czemu, najnowszy model Forda charakteryzuje się spalaniem na poziomie 3.7 l/100km. Zastosowanie nowoczesnych silników EcoBoost oraz Duratorq odbiło się głośnym echem wśród użytkowników samochodów tej marki. Ze względu na swoje właściwości, są najczęściej wybieranymi silnikami wśród Transitów.

Stylistyka nowego Forda Transita Courier nawiązuje do modelu osobowego Ford Fiesta MK7. Fiesta jest jednym z najpiękniejszych samochodów w historii motoryzacji. Podobne nawiązanie do modelu osobowego miało już miejsce w historii Forda. Wtedy to, za bazę wersji dostawczej posłużył model MK3. Wnętrze nowego Couriera przypomina to znane z najnowszych Fordów. Jego wykończenie stoi na bardzo wysokim poziomie oraz jest niezwykle ergonomiczne. Cały panel nawigacyjny mamy "pod ręką", co znacznie ułatwia podróżowanie.

welcome