Your browser does not support JavaScript!

Other Brands

Pozostałe Marki

Sklep z częściami Ford Transit, Connect, Custom i Courier.


Firma Transit Center od 20 lat sprzedaje części do Forda Transita i innych samochodów dostawczych marki Ford, takich jak Custom, Connect i Courier. Sprzedajemy części zamienne oraz oryginały Forda. Części do Forda Transita dostępne w naszym sklepie internetowym zostały starannie wyselekcjonowane z produktów dostępnych na rynku. Stawiamy na jakość i zadowolenie naszych klientów, stale rozbudowując naszą gamę produktów o nowe części ford transit, custom, courier i connect. Posiadamy nowe części do dostawczaków Forda, które już od wielu lat nie są produkowane, jak i do nowych modeli. Samochody dostawcze Forda to nasza pasja, którą rozwijamy od ponad 25 lat. W asortymencie sklepu Transit Center znajduje się szeroka gama części ford transit – od małych śrubek, po kompletne przody i silniki.

Ford Transit części zamienne

Części zamienne ford transit to popularna alternatywa względem części oryginalnych. Zamienniki to grupa produktów stosowana najczęściej przy wszelkiego rodzaju naprawach samochodów dostawczych marki Ford. Części zamienne do forda transita różnią się od siebie ceną, jakością wykonania oraz miejscem produkcji. Szeroki wachlarz zamienników dostępnych na rynku sprawia, że klienci mają większą możliwość wyboru. Jednych zainteresuje najtańsze, tymczasowe rozwiązanie podczas gdy inni będą poszukiwać części zamiennych do forda transita w jakości premium. Zamienniki są tańsze niż oryginały. Jednocześnie kupując je z pewnego źródła takiego jak Transit Center możesz liczyć na porównywalną jakość wykonania i wytrzymałość. Części zamienne ford transit mają jeszcze jedną, dużą zaletę – są one powszechnie dostępne. W przypadku Transit Center – dostępne od ręki. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem produktów Trateo – części zamiennych ford transit o jakości zbliżonej do oryginałów.

Oryginalne części do Forda Transita

W naszej ofercie znajdują się nowe oryginalne części do forda transita, jak i części używane pochodzące z demontażu. Stawiając na oryginalne produkty możesz liczyć się z najwyższą jakością i dopasowaniem do twojego samochodu dostawczego. Oryginały do Forda Transita to w większości dokładnie takie same części jak te, które trafiają do vanów w procesie produkcyjnym. Stosowanie części oryginalnych pozwala na dotrzymanie warunków gwarancji dostawczaka narzucanych przez producenta. Oryginalne części ford transit produkowane są głównie w Turcji, Urugwaju, Chinach czy nawet w Polsce. To po czym można odróżnić element oryginalny od części zamiennej to logotyp Forda znajdujący się na praktycznie każdej części. Zapraszamy do zakupów w Transit Center


Transit MK9
2019 -
Transit MK8
2013 - 2019
Transit MK7
2006 - 2013
Transit MK6
2000 - 2006
Transit MK5
1994 - 2000
Transit MK4
1991 - 1994
Transit MK3
1986 1991
Transit MK2
1978 - 1986
Transit MK1
1965 - 1978
Connect MK3
2021 -
Connect MK2
2013 - 2021
Connect MK1
2002 - 2013
Custom
2018 -
Custom
2012 - 2018
Courier
2014 -
manufacturers-logotype