Your browser does not support JavaScript!


Ford Transit Centrum

Ford to globalny koncern motoryzacyjny, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Swoją markę zawdzięcza kilkudziesięciu latom pracy, setkom tysięcy ludzi na całym świecie oraz klientom, którzy wierzą w jej sukces i niezawodność. Firma ma swoje korzenie w USA, jednakże szybko ruszyła na podbój zagranicznych rynków otwierając niezależne siedziby w Wielkiej Brytanii i Niemczech. Ikonami Forda są takie auta jak Ford Mustang, Ford Focus, czy Ford Transit van.


Początki Forda Transita


Produkcję Forda Transita rozpoczęto w 1965 roku. Był to następca popularnego w Niemczech pojazdu o nazwie Ford Taunus Transit. Główną ideą stworzenia Forda Transita MK1 była jego uniwersalność. Miał to być van niezawodny, na kupno którego mogą sobie pozwolić wszyscy ludzie, bez względu na wykonywany zawód. Atrakcyjna cena oraz różne wersje miały spełnić oczekiwania rolników, biznesmenów, podróżników, strażaków, policjantów, lekarzy i wszystkich grup zawodowych, którym potrzeba więcej miejsca!


Ford Transit V4

Ford Transit MK1 stanowił innowację na skalę światową. Najlepszym tego przykładem jest fakt, że wiele takich pojazdów nadal jeździ po drogach! Niektóre jednostki strażackie nadal mają kultowego Transita w swoim garażu. Aktualnie produkowana jest już ósma generacja tych samochodów dostawczych.


Powstanie Ford Transit Centrum


Rozwój salonów Forda, zwiększona produkcja Fordów Transitów oraz swego rodzaju kult tego modelu samochodów dostawczych w Wielkiej Brytanii sprawiły, że na terenie wysp brytyjskich pojawiły się Ford Transit Centra (Transit Centre). Są to oficjalne salony Forda, które oprócz sprzedaży samochodów zajmują się również serwisem, promocją marki Ford oraz wsparciem lokalnych przedsięwzięć. Niezależność tych podmiotów jest ograniczona. Dysponują one materiałami promocyjnymi z oficjalnej dystrybucji Forda, posiadają licencje na sprzedaż samochodów marki Ford. Klienci mają możliwość ubezpieczyć samochód w Transit Centrum, czy chociażby umówić się na jazdę testową.


Ford Transit Centre UK

(fot: amphilliptrucktech.co.uk/ford/offers)

Co oferuje Ford Transit Centrum?


Dealerzy i salon Ford Transit Centrum opierają się na czterech podstawowych filarach.

Pierwszy z nich to WYGODA. Sieć tych salonów została rozlokowana w taki sposób, że z 95% miejsc w Wielkiej Brytanii można dostać się do najbliższego Transit Centrum w czasie krótszym niż 45 minut. A liczba tych salonów cały czas rośnie!


Drugi z nich to ZAUFANIE. Znalezienie odpowiedniego samochodu oraz komfortowych opcji rozliczeniowych jest bardzo ważne dla pracowników każdego Ford Transit Centrum. Szeroka gama nagradzanych pojazdów użytkowych oraz wsparcie warsztatów REC stanowią gwarancję najwyższej jakości usług.


Trzeci filar to Transit 24 Serwis. Co to konkretnie oznacza? Jest to całodobowe wsparcie osób, które znalazły się w wyjątkowej potrzebie. Twój samochód popsuł się na jakimś bezdrożu daleko od domu? Potrzebujesz szybkiej pomocy? Transit 24 Serwis to rozwiązanie właśnie dla Ciebie. Znajdziesz go w autoryzowanych serwisach Ford Transit Centrum w Wielkiej Brytanii.


Ostatni filar to FINANSE. Obok pracowników specjalizujących się w mechanice pojazdów oraz sprzedaży, w Transit Centrum znajdują się również osoby odpowiedzialne za kwestie finansowe i rozliczeniowe. Pozwolą Ci one odnaleźć najbardziej korzystny sposób opłacenia samochodu, np. poprzez raty lub leasing.


Tekst ma charakter informacyjny. Firma Transit Center jest niezależną, prywatną firmą i nie ma związku z brytyjską siecią Transit Centrum (Centre).

Czy wiesz, że... ?

Pozostałe nasze artykuły na blogu