Your browser does not support JavaScript!


Opinie o produktach Transit Center

Opinie są jednym z najważniejszych czynników na podstawie których klienci podejmują decyzje zakupowe. Znaczenie mają zarówno opinie o produktach, jak i te dotyczące firmy. Badania pokazują, że klienci znacznie chętniej wystawiają negatywne opinie, by wyrazić swoje niezadowolenie niż opinie pozytywne, gdy są zadowoleni ze zrealizowanego zamówienia. Z tego artykułu dowiesz się na jakiej podstawie działają oceny produktów w naszym sklepie internetowym oraz jak można ocenić konkretny produkt.

Opinie o częściach w Transit Center

Każdy produkt w naszym sklepie posiada swoją indywidualną stronę, która prezentuje: cenę, zdjęcia produktu, markę, ocenę, opinie klientów oraz krótki opis ułatwiający dopasowanie produktu do pojazdu. Większość informacji uzupełniania jest przez naszych pracowników na etapie dodawania produktu do asortymentu sklepu. Ocena produktu to średnia ocen wystawionych przez klientów, którzy zakupili dany produkt. Natomiast zakładka opinie prezentuje tekstowe recenzje klientów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami po zamontowaniu w pojeździe zamówionej części. Opinie o produktach Transit Center występują w różnych językach, ponieważ posiadamy sklepy internetowe w 22 krajach Europy.
Ford Transit MK3 bęben hamulcowy

Jak wystawić opinie o produkcie w Transit Center?

Niezbędnym warunkiem do wystawienia opinii o produkcie w naszym sklepie internetowym jest wcześniejsze zakupienie danego towaru. Opinie prezentowane na stronie produktu pochodzą od realnych klientów. Parę tygodni po wysłaniu zamówionych części do forda transita, wysyłamy do klienta maila z prośbą o wystawienie opinii. Jest to dla nas cenne źródło informacji odnośnie jakości produktów oraz poziomu zadowolenia klienta. Dokładamy wszelkich starań, by w naszej ofercie znajdowały się jedynie produkty, których średnia ocena wynosi min. 4.0 w pięciostopniowej skali. Tym samym, żeby dodać opinię o produkcie w naszym sklepie internetowym konieczne jest zakupienie danego towaru i otrzymanie wiadomości e-mail z linkiem do wystawienia opinii.

Najlepiej ocenianie części w Transit Center

Najlepiej ocenianymi produktami w Transit Center są części, które oferują najlepszy stosunek jakości do ceny. Na szczególną uwagę zasługują części Trateo, czyli wysokiej jakości części zamienne. Klienci często wskazują, że w atrakcyjnej cenie oferują one jakość zbliżoną do części oryginalnych. Wśród często wymienianych zalet znajduje się także wysoka jakość wykonania, dobre dopasowanie do montażu w pojeździe i zastosowanie jakościowych materiałów przy produkcji. Zostaliśmy oficjalnym dystrybutorem części Trateo w Europie, by zapewniać klientom sprawdzone części zamienne w dobrej cenie.
Ford Transit MK7 lusterko

Wśród dobrze ocenianych części do samochodów dostawczych znajdują się również produkty oryginalne. Są to dokładnie te same części, które trafiają do pojazdów na liniach produkcyjnych. W ofercie naszej firmy można odnaleźć oryginalne części do vanów, które nie są dłużej produkowane. Są to prawdziwe rarytasy motoryzacyjne na skalę światową, które umożliwiają klientom renowacje zabytkowych pojazdów, czy chociażby naprawę starych kamperów.

Transit Center - opinie

Duże znaczenie mają również opinie dotyczące naszej firmy. Jest to zagadnienie niezwykle szerokie, które obejmuje proces zakupowy, kontakt z pracownikami, obsługę zamówień, pakowanie i wysyłanie towaru, czy chociażby procedurę reklamacyjną. Jesteśmy nastawieni na ciągły rozwój i dostosowywanie naszego sklepu do oczekiwań klientów. Głównym źródłem informacji odnośnie opinii o Transit Center jest wizytówka naszej firmy w Google Maps. Średnia ocena naszej firmy na przestrzeni kilku ostatnich lat wynosi 4.8/5.0, przy czym naszą codzienną pracą dokładamy wszelkich starań by osiągnąć jeszcze lepszy rezultat.
Ford Transit Custom 2023 stolik

Interesują Cię części do samochodów dostawczych? Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy. Wysoka jakość części i profesjonalna obsługa zamówień to nasze zalety, których najlepszym dowodem są opinie o Transit Center i naszych produktach.

Czy wiesz, że... ?

Pozostałe nasze artykuły na blogu