Your browser does not support JavaScript!


Tuning dla każdego - dodaj blask swojemu Transitowi!

Ford Transit Tuning


Pamiętaj, że van Twojej firmy stanowi swoistą wizytówkę na kółkach! Natomiast wykorzystywany prywatnie – mówi wiele o właścicielu. Ilość czasu jaką poświęcamy na wybór właściwej marki i modelu auta rzutuje na tym, że odzwierciedla on po części styl naszego życia, jak i nas samych. Na szczęście – nie masz się czym przejmować! Ford Transit stanowi ikonę jakości i wszechstronności wśród samochodów użytkowych.

Nie jest jednak łatwo wyróżnić się na zatłoczonych ulicach, gdy pędzi nimi mnóstwo seryjnie produkowanych egzemplarzy. Jak dodać naszemu Transitowi nieco charakteru i blasku? Zapnijcie pasy i dowiedzcie się więcej o delikatnym tuningu na który praktycznie każdy może sobie pozwolić!
Odpowiedź stanowią chromowane części karoserii!

CHROMOWANA OBUDOWA LUSTERKAChromowana obudowa lusterka jest pierwszym elementem, który nada unikalny charakter Twojemu pojazdowi! Co więcej – zwiększa widoczność lusterka przy małym naświetleniu, wpływając na bezpieczeństwo na drodze. Warto być widocznym w ciężkich warunkach.
Chromy montuje się do zewnętrznej obudowy lusterka. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów podczas produkcji, nakładka ta zachowuje swój naturalny wygląd przez wiele lat. Jest również bardzo łatwa w montażu. Wystarczy usunąć ochronna folię z taśmy montażowej (wewnętrzna strona obudowy) i przykleić chrom na lusterko auta.
Należy pamiętać aby powierzchnia była odtłuszczona oraz aby montować w dodatniej temperaturze otoczenia.

CHROMOWANE NAKŁADKI NA KLAMKI


Ford Transit – nakładki na klamki chrom

Chromowane nakładki na klamki dodadzą charakteru Twojemu Fordowi Transit!
Osłonki klamek są odporne na warunki atmosferyczne – nie straszna im żadna pogoda! Dzięki temu mogą służyć przez dłuższy czas. Montuje się je na odtłuszczone podłoże poprzez oderwanie foliowej osłony taśmy montażowej, która znajduje się od wewnętrznej strony nakładki.
Idealnie wyprofilowane chromy raz założone pozostają przez długi czas nienaruszone pod wpływem warunków zewnętrznych.
Osłony klamek dostępne w naszym sklepie wyprodukowane zostały przez renomowaną firmę Trateo.

CHROMOWANE NAKŁADKI LAMP

chromowane nakładki lamp ford transit

Chromowane nakładki lamp wyprodukowane zostały dla Ford Transit MK8. Jego produkcję rozpoczęto w 2014 roku. To reprezentant najnowszej generacji modelu Transit. Nowoczesność tego pojazdu można podkreślić w prosty sposób, dzięki idealnie dopasowanym nakładkom lamp. Chromy przyklejane są do tylnych lamp za pomocą taśmy dwustronnej, po wewnętrznej stronie nakładki. Najważniejszą zaletą jest jej wytrzymałość - posiada bardzo mocny klej, zapewniający stabilność tej części.
Chromy lamp dostępne w naszym sklepie cechuje bardzo wysoka jakość materiału, odporna na trudy związane z pogodą. Zachowuje swój naturalny wygląd przez wiele lat od założenia.

CHROMOWANE NAKŁADKI HALOGENÓW

”Chromowane

Chromowane nakładki na halogeny dla Forda Transit Connect, wersji MK 1 dostępnej od 2009 roku to ostatnia propozycja w dzisiejszym poście. Nakładki halogenów podkreślają luksusowy charakter naszego auta – idealna propozycja dla przedsiębiorców. Jak wygląda montaż nakładek? Należy: odtłuścimy podłoże, usunąć folie zabezpieczającą taśmę montażową. PAMIĘTAJ aby chromowane elementy montować w dodatniej temperaturze otoczenia. Po przyłożeniu - docisnij osłonę do karoserii samochodu.

Te kilka prostych elementów sprawi, że Twój Ford Transit na pewno wyróżni się z tłumu i podkreśli Twój indywidualizm.

Czy wiesz, że... ?

Pozostałe nasze artykuły na blogu