Your browser does not support JavaScript!


FORD TRANIST CUSTOM

custom

W 2013 roku Ford Transit Custom otrzymał prestiżową nagrodę Międzynarodowego Samochodu Dostawczego (Van of the Year). Średni wariant Forda Transita - Custom, plasuje się pomiędzy znacznie mniejszym Connectem, a większym Transitem. We wnętrzu nowego modelu Forda możemy poczuć się jak w Fordzie Fiesta MK7. Stylistyka deski rozdzielczej została zaczerpnięta właśnie z tego modelu i dostosowana do samochodu dostawczego.

customback Custom został wyposażony w wiele systemów poprawiających bezpieczeństwo podczas poruszania się po drogach. Klienci, którzy zdecydowali się na ten model chwalą jego właściwości jezdne oraz komfort jaki oferuje. Custom występuje w dwóch wersjach nadwoziowych: Tourneo - idealnie nadaje się do wyprawy samochodowej po Europie oraz Custom - auto dostawcze o średnich gabarytach sprawdzające się w szczególności w małych i średnich firmach.

Jeśli poszukujesz samochodu na co dzień, a przy tym prowadzisz niewielki interes to Ford Transit Custom jest dla Ciebie autem idealnym. Nowa stylistyka Forda została wprowadzona wraz z wejściem na rynek Forda Fiesty MK7 i została bardzo ciepło przyjęta. Dzięki rosnącemu komfortowi, samochody tego typu stają się coraz bardziej popularne. Ponadto najnowsze silniki wysokoprężne (diesla) oraz silniki benzynowe charakteryzują się bardzo wysoką kulturą pracy co sprawia, że podróż takim samochodem staje się przyjemna.

customfront

 
Podaj słowo kluczowe
Zaawansowane wyszukiwanie
Transit Center in Europe
Polish Social Media