Your browser does not support JavaScript!


Witamy na stronie internetowej TRANSIT CENTER

Witamy w TRANSIT CENTER i zapraszamy Państwa do zakupów części nowych i używanych do Forda Transita. Jesteśmy największym składem części wyspecjalizowanych w samochodach marki Ford, a dokładniej w autach dostawczych jakimi są Transity. TRANSIT CENTER istnieje na rynku od 1996 roku, od tego czasu stale powiększaliśmy swoją ofertę, dzięki czemu obecnie możemy poszczycić się częściami zarówno oryginalnymi, pochodzącymi od producenta oraz częściami zamiennymi najwyższej jakości, które często przewyższają swoją odpornością części oryginalne.

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo tylko 90% wszystkich części, które posiadamy obecnie na stanie magazynowym. Jest to spowodowane między innymi brakiem czasu na skatalogowanie wszystkich części oraz ich ogromną ilością. Każdego dnia w ofercie sklepu pojawiają się nowe produkty pochodzące z magazynu. Dlatego też jeśli mają Państwo problem z odnalezieniem jakiejś części do swojego Forda Transita, to prosimy o kontakt telefoniczny z naszą infolinią: +48 56 678 02 01, nasi pracownicy z pewnością pomogą Państwu ze znalezieniem części oraz udzielą informacji na temat jej dostępności.

Wszystkie części zakupione w naszym sklepie internetowym wysyłamy firmą kurierską FedEX, UPS lub Pocztą Polską. Ponadto istnieje możliwość odebrania część bezpośrednio u nas w sklepie znajdującym się w Pędzewie na trasie 80 pomiędzy Bydgoszczą, a Toruniem w godzinach od 8:00 do 17:00.Główna idea Transit Center to: sklep oferujący części zarówno nowe jak i używane do wszystkich modeli Forda Transita od MK2 do MK8 oraz części do Customa, Couriera i Connecta. Pomimo prowadzenia wyspecjalizowanego sklepu internetowego ukierunkowanego na Forda Transita, to TRANSIT CENTER cały czas zbiera doświadczenie budując samochody rajdowe i wyścigowe, które z powodzeniem startują w zawodach RallyCrossu, Driftu oraz innych wyścigach nie tylko w Polsce, ale i również w całej Europie. TRANSIT CENTER MotorSport (www.wicikmotorsport.com) zasłynął na całym świecie głównie dzięki budowie pierwszego na świecie samochodu dostawczego przeznaczonego do Driftu jakim był Ford Transit MK7. Filmiki z pokazowych przejazdów tym samochodem mogą Państwo obejrzeć tutaj.


TRANSIT CENTER
Pędzewo
87-134 Zławieś Wielka
Polska
NIP: 554-123-18-48
BDO: 000271947Zapraszamy do zapoznania się z ofertą TRANSIT CENTER i życzymy udanych zakupów oraz bezawaryjnego użytkowania samochodów dostawczych Forda.

Shop

Shop