Your browser does not support JavaScript!


Witamy na stronie internetowej TRANSIT CENTER

Firma Transit Center to specjalista w zakresie sprzedaży części do Forda Transita oraz części do samochodów dostawczych różnych producentów. Działamy na rynku części do samochodów dostawczych nieprzerwanie od 1996 roku. Konsekwentnie rozbudowujemy swoje zaplecze części, oferując klientom produkty oryginalne, części zamienne z segmentu premium, jak i tradycyjne zamienniki. Aktualnie działalność firmy rozciągnięta jest na 22 kraje Europy, chociaż nie ma miejsca na Ziemi do którego nie bylibyśmy w stanie dostarczyć naszych produktów.

Transit Center to przede wszystkim profesjonalne podejście do klienta, wieloletnie doświadczenie, szybka wysyłka oraz szeroka gama produktów w atrakcyjnych cenach.

Charakteryzuje nas ciągła chęć rozwoju i dążenia do perfekcji. Wyspecjalizowana kadra pracownicza posiada wiedzę techniczną dotyczącą części do samochodów dostawczych, dzięki której jest w stanie rozwiać wszelkie niepewności zakupowe naszych klientów. Lata doświadczenia nauczyły nas, że nie ma rzeczy niemożliwych. Najlepszym tego dowodem jest dostępność nowych części do samochodów dostawczych, które od wielu lat nie są produkowane.

Transit Center to firma zrodzona z miłości do motoryzacji!


Shop