Your browser does not support JavaScript!


Rodzaj części: 


Ogrzewanie, wentylacja, klimatyzacja Mercedes Sprinter 906 zawiera opornik dmuchawy, zawór nagrzewnicy i silnik wentylatora


Ogrzewanie, wentylacja i klimatyzacja to systemy pozwalające kontrolować temperaturę w kabinie kierowcy. Układ wentylacji jest głównym układem kontroli temperatury, jedynym działającym niezależnie. Ogrzewanie i klimatyzacja są zależne od układu wentylacji ponieważ to wentylator wprowadza powietrze do kabiny odpowiednią drogą - przez nagrzewnicę lub parownik klimatyzacji.
Druga generacja Mercedesa Sprintera została okrzyknięta najlepszym samochodem dostawczym swojej klasy. Zawdzięcza ten tytuł swojej niezawodności, odpowiedniej mocy oraz bogatemu wyposażeniu i zaawansowanym systemom gwarantującym bezpieczeństwo i ułatwiającym jazdę. Mercedes Sprinter II sukces odniósł nie tylko w Europie ale też w Stanach Zjednoczonych. Dostępny był tam pod markami Freightliner Sprinter oraz Dodge Sprinter. Z uwagi na inną charakterystykę rynku oraz inne normy emisji spalin na rynku USA Sprinter sprzedawany był z silnikiem 3.5 V6 o mocy 258 KM co czyni go najsilniejszym z całej gamy silników. Innowacją wprowadzoną przez Mercedesa jest adaptacyjny system ESP. System ten wylicza środek ciężkości vana i dostosowuje się do niego gwarantując najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Ogrzewanie Mercedes Sprinter W906

Rozwiń text
 
Podaj słowo kluczowe
Zaawansowane wyszukiwanie
Transit Center in Europe
0 przedmiotów
Polish Social Media