Your browser does not support JavaScript!


Najczęściej wybierane marki części samochodowych:

Ford Transit
Ford OE
Trateo
Trateo
HMPX
HMPX
DP Group
DP Group
Motorcraft
Motorcraft
BSG
BSG
Bosch
Bosch
parts quality
Dayco
LUK
LUK
BSG
Nural
Bosch
Polcar
Silbak
Silbak
Silbak
Onka
parts quality
Jakość Części
Ford Transit
Ford OE
Trateo
Trateo
HMPX
HMPX
DP Group
DP Group
Motorcraft
Motorcraft
BSG
BSG
dayco logo
Dayco
Polcar
Polcar
LUK
LUK
Nural
Nural
Silbak
Silbak
parts quality
Bosch
Onka Otomotiv
Onka
parts quality
Jakość Części

Producenci części do Forda Transita


Sprzedajemy jedynie sprawdzone części samochodowe, które pochodzą od pewnych producentów. W ofercie naszego sklepu znajdują się zarówno części oryginalne (Ford OE), jak i części zamienne. Marki części samochodowych dostępne w naszym sklepie to Ford OE, Trateo, HMPX, DP Group, Motorcraft, BSG, Abe, Ayfar, Bosch, Continental, Dayco, Depo, Dolz, Elring, Goetze, Hart, Ibras, Ima, Knecht, LPR, Magneti Marelli, LUK, Mapa, Mars, Nissens, Nural, OES, Onka, Polcar, PSA, Quick Brake, Ruville, Sachs, Silbak, Stanadyne, STP, Timken, TRW oraz TYC. Niektórzy producenci części specjalizują się w tworzeniu podzespołów do samochodów, które nie są już produkowane. Kupno części do takiego pojazdu w oficjalnym salonie dealerskim może być po prostu niemożliwe. Dlatego nawiązaliśmy kontakty z producentami części z całego świata by dostarczyć wam produkty najlepszej marki do samochodów dostawczych na rynku. Warto zaznaczyć, że producenci samochodów bardzo często zlecają produkcje konkretnych podzespołów swoim podwykonawcom. Dlatego niektóre części zamienne, jak np. sprzęgła LUK, to dokładnie te same części, które montuje się fabrycznie w samochodach dostawczych. Ciekawą alternatywą są także części zamienne jakości premium, takie jak Trateo, które oferują najwyższą jakość w konkurencyjnej cenie.

Marki części do samochodów dostawczych

Producenci części do busów stają przed dużym wyzwaniem logistycznym i organizacyjnym. Z jednej strony muszą dbać o jakość swoich produktów, z drugiej strony muszą obniżać koszty produkcyjne by ich oferta była konkurencyjna. Dlatego wielu producentów części do samochodów dostawczych decyduje się na przeniesienie produkcji do Azji, gdzie koszty pracownicze są znacznie niższe. W tym wypadku do ceny produktów doliczana jest odpowiednia kwota, odpowiadająca za transport i dystrybucję. Jeżeli istnieje Cię zakup produktu konkretnej marki części do samochodów dostawczych to możesz to zrobić w naszym sklepie internetowym.

Marka części samochodowej a jakość produktu

Do sklasyfikowania marki części do samochodów dostawczych wykorzystuje się międzynarodowe oznaczenia: OE, OEM, OEQ, AM. Skrót OE dotyczy części oryginalnych, które pochodzą bezpośrednio od producenta samochodu. Cechują się najwyższą jakością wykonania i są zgodne z postanowieniami gwarancyjnymi na zakup samochodów dostawczych. Części oznaczone jako OEM dotyczą marek części do samochodów dostawczych, które pochodzą dokładnie z tych samych linii produkcyjnych co produkty oryginalne (np. TRW). Kolejna klasa jakościowo to OEQ, czyli części o jakości zbliżonej do produktów oryginalnych. Te części są dostępne w hurtowniach oraz sklepach motoryzacyjnych. Marki części do samochodów dostawczych oznaczone jako Aftermarket dotyczą grupy części, które są produkowane z innych materiałów oraz w innej technologii niż produkty oryginalne. Są to po prostu niższej jakości części zamienne.

 
Podaj słowo kluczowe
Zaawansowane wyszukiwanie
Transit Center in Europe