Your browser does not support JavaScript!


Transit Center Motorsport

Transit Center to nie tylko sklep internetowy z częściami samochodowymi do Forda Transita. Specjalny oddział Transit Center Motorsport zajmuje się również budową i serwisowaniem samochodów wyścigowych. Nasza specjalność to samochody marki Ford do RallyCrossu.

Na naszej stronie internetowej wicikmotorsport.com mogą Państwo zapoznać się z samochodami zbudowanymi przez naszą firmę w ciągu ostatnich 15 lat. Każdy z nich wielokrotnie stawał na podium w zawodach rangi europejskiej. Naszymi samochodami jeździli między innymi: Tadeusz Myszkier - wielokrotny Wyścigowy Mistrz Polski, Knut Owe Borseth - Mistrz Europy w RallyCrossie, Marcin Wicik - Mistrz Polski w RallyCrossie, Maciej Polody - Mistrz Europy w Drifcie, a także wielu innych utalentowanych kierowców wyścigowych, których nie sposób wymienić.

Podczas budowy naszych samochodów współpracujemy z wieloma europejskimi firmami m. in. Quaife, Proflex, SterkensMotorsport, GBS, Callaghan Motorsport, AST, Pauwels Motorsport. Nasze doświadczenia zdobyte na torach całej europy wykorzystujemy podczas budowy naszych samochodów.

Jednym z najbardziej popularnych naszych projektów jest Ford Transit MK7 - popularny na całym Świecie Drift Bus, a więc pierwszy w historii samochód dostawczy przystosowany do driftu. Aby dowiedzieć się więcej informacji na temat tego projektu zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej: drifftaxi.pl.

Aby zapoznać się ze szczegółowymi informacjami pozostałych projektów, a także poznać historię Transit Center Motorsport zapraszamy do odwiedzenia wicikmotorsport.com

Serdecznie zapraszamy:
Transit Center Motorsportservice
0 przedmiotów
Polish Social Media